prekryti
  1. Domů
  2. Akce
  3. Semináře
  4. Webinář Zelené střechy a statika

Název: Zelené střechy a statika

Datum a čas: 24.5.2021, od 17:00 do 18:30 hodin (online).
Délka trvání 1-1,5 hodiny včetně diskuse.

Anotace: Zelené střechy stojí na pomezí zahradnického a stavařského oboru a vyžadují znalosti z obou oblastí. Jedním ze základních předpokladů realizace zelené střechy je vhodná statika budovy. Tento webinář je specificky zaměřený na problematiku statiky a zelených střech a umožní zorientovat se v nejdůležitějších pojmech týkajících se statiky na střechách, popíše vliv zatížení na střešní konstrukci, přiblíží rizika a pomůže určit, na co si dát pozor. Po jeho absolvování budou účastníci schopni se lépe orientovat ve statických posudcích a vyhodnocovat situace, se kterými se při realizaci zelené střechy setkají.


Komu je určen: Webinář je vhodný zejména pro realizátory zelených střech a pro širší odbornou veřejnost.
 

Přednášející: Ing. Luděk Vejvara, Ph.D., autorizovaný inženýr pro pozemní stavby a pro statiku a dynamiku staveb, znalec a předseda plzeňské oblasti ČKAIT, který projektuje a také o stavebních konstrukcích přednáší na Západočeské univerzitě v Plzni.

Vložné:     500 Kč + 21% DPH
                  250 Kč + 21% DPH členové Sekce Zelené střechy při SZÚZ
 

Webinář se uskuteční prostřednictvím aplikace Zoom. Na základě vyplnění registračního formuláře vám bude před konáním akce zaslán mailem přístup k přihlášení do aplikace.

REGISTRACE

POZVÁNKA [pdf soubor]

Webové stránky vznikly v rámci projektu Zelenestrechy.info – webový informační portál pro ozeleňování střech, který byl podpořen Ministerstvem životního prostředí. Webové stránky nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.