prekryti
  1. Domů
  2. Partneři
  3. Obchodní partneři

Naši obchodní členové - partneři

jsou firmy, které vyrábějí nebo dodávají materiály, výrobky a služby pro realizaci zelených střech nebo zeleně na konstrukcích. Chcete být i vy prezentováni na našich webových stránkách? Staňte se naším členem, získáte množství benefitů. Kromě prezentace na našich webových stránkách, můžete za zvýhodněnou cenu inzerovat v odborném časopise Inspirace, účastnit se za velmi výhodných podmínek veletrhu Střechy Praha na pražském výstavišti v Letňanech, setkávat se s našimi členy - zahradnickými realizačními firmami, kterým velmi rádi rozešleme i vaše obchodní či akční nabídky. Prezentace Vaší firmy zdarma na každoročním zimním Shromáždění členů je samozřejmostí. Zviditelnit se můžete i v rámci soutěže ZELENÁ STŘECHA ROKU, kterou pořádáme od roku 2014.

 

     

Firma Bauder je první výrobce, který vyvinul kompletní systémové skladby pro zelené střechy – od parozábran až po ozelenění. 

Dawyck s.r.o. je rodinná firma z Moravy, pěstujeme rozchodníkové rohože, řízky a minisadbu různých druhů rozchodníků pro zelené střechy.


   

Firma Dörken dodává ochranné/drenážní fólie pro zelené střechy.

Společnost dodává hydrofilní i hydrofobní minerální vlnu ISOVER.

 

Frima Sedum Top Solutions je specialistou na pěstování rostlin pro zelené střechy. Dodává v českém prostředí předpěstované rozchodníkové koberce, rozchodníkové kazety, řízky rozchodníků i rostliny v multiplatech.


 

Vulkatec jsou substráty na bázi lávy a pemzy. Jsou vhodné pro použití při realizaci extenzivních i intenzivní zelených střech. Firma dodává substrát v balení Big Bale o objemu 1 nebo 1,5 m³,  ve 25 l obalech a volně ložený. Nabízí i možnost vyfoukání substrátu na střechu turbolift cisternami s výkonnými kompresory. 

Firma Retex je českým výrobcem vegetačně-retenčních desek Aquadesk. Ty jsou vyrobeny z recyklovaných polyesterových vláken vzájemně spojených vlákny tavitelnými. AQUADESK je vyroben bez chemických přísad a je plně recyklovatelný.

Firma BB Com s.r.o. je výrobcem střešních substrátů všech typů: extenzivní, intenzivní, trávníkový, podkladový. Vyrábí je pouze z českých materiálů a ekologických recyklátů. Substráty dodává v pylech, v Big Bagu, volně ložený nebo výkonnými silocisternami s vyfoukáním do vzdálenosti až 100 m. Dodává také ostatní příslušenství pro realizace zelených střech. 

Smart Construct Technologies - zaměřujeme se na ekologická, ekonomicky úsporná a přitom výrazně efektivní řešení pro stavebnictví. Jsme výhradním dodavatelem patentovaného systému předpěstovaných  zelených střešních kazet SkyGarden. Střešní kazety jsou osázeny 6-8 druhy rozchodníků. Zelenou střechu Sky Garden si dokáže nainstalovat i laik.

Webové stránky vznikly v rámci projektu Zelenestrechy.info – webový informační portál pro ozeleňování střech, který byl podpořen Ministerstvem životního prostředí. Webové stránky nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.