prekryti
  1. Domů
  2. Partneři
  3. Obchodní partneři

Naši obchodní členové - partneři

jsou firmy, které vyrábějí nebo dodávají materiály, výrobky a služby pro realizaci zelených střech nebo zeleně na konstrukcích. Chcete být i vy prezentováni na našich webových stránkách? Staňte se naším členem, získáte množství benefitů. Kromě prezentace na našich webových stránkách, můžete za zvýhodněnou cenu inzerovat v odborném časopise Inspirace, účastnit se za velmi výhodných podmínek veletrhu Střechy Praha na pražském výstavišti v Letňanech, setkávat se s našimi členy - zahradnickými realizačními firmami, kterým velmi rádi rozešleme i vaše obchodní či akční nabídky. Prezentace Vaší firmy zdarma na každoročním zimním Shromáždění členů je samozřejmostí. Zviditelnit se můžete i v rámci soutěže ZELENÁ STŘECHA ROKU, kterou pořádáme od roku 2014.

 

     

Firma Bauder je první výrobce, který vyvinul kompletní systémové skladby pro zelené střechy – od parozábran až po ozelenění. 


   

Firma Dörken dodává ochranné/drenážní fólie pro zelené střechy.

Společnost dodává hydrofilní i hydrofobní minerální vlnu ISOVER.

 

Frima Sedum Top Solutions je specialistou na pěstování rostlin pro zelené střechy. Dodává v českém prostředí předpěstované rozchodníkové koberce, rozchodníkové kazety, řízky rozchodníků i rostliny v multiplatech.


 

Vulkatec jsou substráty na bázi lávy a pemzy. Jsou vhodné pro použití při realizaci extenzivních i intenzivní zelených střech. Firma dodává substrát v balení Big Bale o objemu 1 nebo 1,5 m³,  ve 25 l obalech a volně ložený. Nabízí i možnost vyfoukání substrátu na střechu turbolift cisternami s výkonnými kompresory. 

Firma Retex je českým výrobcem vegetačně-retenčních desek Aquadesk. Ty jsou vyrobeny z recyklovaných polyesterových vláken vzájemně spojených vlákny tavitelnými. AQUADESK je vyroben bez chemických přísad a je plně recyklovatelný.

 

Firma BBcom dodává substráty použitelné jak pro extenzivní tak intenzivní zelené střechy a příslušenství k jejich realizaci jako např. filtrační geotextílie, drenážní akumulační rohože a panely.

Webové stránky vznikly v rámci projektu Zelenestrechy.info – webový informační portál pro ozeleňování střech, který byl podpořen Ministerstvem životního prostředí. Webové stránky nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.