prekryti
  1. Domů
  2. Zelené střechy ve světě
  3. Grünn sttat Grau

Představujeme Vám platformu GRÜNNSTATTGRAU  (Zelená místo šedé)

Tato platforma je centrální kompetenční centrum pro ozeleňování staveb. Podporuje a zavádí do praxe inovace zaměřené na zelená inteligentní města budoucnosti.
Propojuje veřejný sektor, obchod a výzkum a sdílí osvědčené postupy. Dává podněty k využití stávajících i nových technologií, vědomostí a služeb. Trvale udržitelný rozvoj trhu je pro ně stejně důležitý jako cenová dostupnost technologií a jejich široká využitelnost. Z dlouhodobého hlediska podporuje zajištění vysoké kvality a vytváří nové povědomí o významu a přínosu zelených budov v kontextu změny klimatu a energetiky.

Zde najdete informační materiály k tématům týkajících se ekologického přístupu k budovám, které byly vyvinuty nebo publikovány ve spolupráci s GRÜNSTATTGRAU. Tyto dokumenty jsou k dispozici ke stažení zdarma.

Více informací najdete na stránkách www.gruenstattgrau.at

MUGLI
Mobil.Urban.Grün.Lebendig.Innovativ

MUGLI je výstavním, mobilním prostorem, který sdružení GRÜNNSTATTGRAU používá pro propagaci zelených technologií.

 

 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Zelenestrechy.info – webový informační portál pro ozeleňování střech, který byl podpořen Ministerstvem životního prostředí. Webové stránky nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.