Základní informaceo zelených střechách obecně
Pro odborníkyprojektanty, architekty, stavitele
Podpora výstavby zelených střechdotační programy, strategie měst
Mapa zelených střechpříklady v České republice
prekryti

Exkurze zelené střechy Praha 6.6.

Přijměte srdečné pozvání na odbornou komentovanou prohlídku zelených střech hlavního města Prahy. Podrobné informace naleznete v pozvánce. Exkurze je příspěvkem k oslavám Světového dne zelených střech, kdy si připomínáme celou řadu benefitů, které zelené střechy přinášejí lidem a přírodě.

Exkurze je určena pro pracovníky úřadů veřejné správy a samosprávy hl. m. Prahy a Úřadů městských částí Prahy, pracovníky ministerstev, členy zastupitelstev hl. hl. m. Prahy a městských částí, architekty a projektanty působící v Praze, realizátory staveb (stavební a zahradnické společnosti působící v Praze), developerské společnosti. Pro účastníky je zajištěn přesun mikrobusem mezi jednotlivými zelenými střechami.

 

Zahájení exkurze 6. 6. 2022 v 11.00
Sraz recepce budovy Filadelfie – Želetavská 1525/1, Praha 4
Ukončení v 15.30, stanice metra Vltavská

Exkurze je součástí projektu Zelené střechy – živé střechy, který byl finančně podpořen hlavním městem Prahou.

Účast je zdarma, registrace nutná. Počet míst je omezen.

POZVÁNKA

Kapacita akce byla naplněna. Děkujeme za váš zájem. V září 2022 budou vyhlášeny dvě obdobné exkurze. V termínu 6.-8. června probíhá v rámci týdne otevřených zelených střech prohlídka několika objektů zelených střech v Praze. Více informací...
 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Zelenestrechy.info – webový informační portál pro ozeleňování střech, který byl podpořen Ministerstvem životního prostředí. Webové stránky nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.