Základní informaceo zelených střechách obecně
Pro odborníkyprojektanty, architekty, stavitele
Podpora výstavby zelených střechdotační programy, strategie měst
Mapa zelených střechpříklady v České republice
prekryti

Průzkum zelené stavitelství

Zelené stavitelství je nastupujícím trendem jak v České republice tak i celosvětově. Toto poměrně mladé odvětví pravidelně přitahuje pozornost médií, veřejné správy, výzkumu i firem, přičemž je o něm dostupné jen malé množství přesných informací. Výsledkem tohoto průzkumu probíhajícího v mnoha dalších evropských zemích budou přesná data o stavu trhu, podpoře zelených střech i fasád a informace o budoucích trendech - data, která poslouží jako důležitý podklad pro rozhodování o tom, jak "zelené" naše budovy a města v budoucnu budou.


Průzkum je společnou iniciativou Evropské federace asociací zelených střech a fasád (EFB), rakouské inovační laboratoře GrünStattGrau a české odborné sekce Zelené střechy při Svazu zakládání a údržby zeleně. Jeho vyplnění Vám zabere přibližně 15 minut. Předem mnohokrát děkujeme za Váš čas.


Pro účast klikněte na odkaz https://survey.greenmarketreport.eu/index.php/767293?lang=cs
 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Zelenestrechy.info – webový informační portál pro ozeleňování střech, který byl podpořen Ministerstvem životního prostředí. Webové stránky nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.