Základní informaceo zelených střechách obecně
Pro odborníkyprojektanty, architekty, stavitele
Podpora výstavby zelených střechdotační programy, strategie měst
Mapa zelených střechpříklady v České republice
prekryti

Shromáždění členů ZeS

Vážení a milí členové Sekce Zelené střechy,

přijměte srdečné pozvání na tradiční výroční setkání, které je tentokrát netradičně s přespáním, abychom mohli společně pobýt i večer a opožděně oslavit deset let činnosti Sekce Zelené střechy, jež vznikla v roce 2013. Shromáždění členů se uskuteční na Husí Farmě Kalhov nedaleko od Větrného Jeníkova.

Sejdeme se ve středu 17. ledna 2024 ve 14. hodin, kdy zahájíme naše jednání informacemi o dotačních titulech na podporu zelených střech, následovat bude sdílení zkušeností s fotovoltaikou na zelených střechách. Po té se uskuteční oficiální Shromáždění členů, kde se dozvíte, co se v sekci dělo v roce 2023 a jak hospodařila i plány na rok 2024. V podvečer se sejdou k jednání pracovní skupiny, které byly ustanoveny na minulém Shromáždění členů, do kterých máte stále možnost se zapojit (viz registrační formulář). Podrobnosti k pracovním skupinám a případné podklady ještě obdržíte. Večer posedíme, popovídáme, pojíme, popijeme…

18. ledna dopoledne se seznámíme s výsledkem jednání pracovních skupin, ukončení jednání je plánováno přibližně v 11 hodin.

Prosím Vás o vyplnění registračního formuláře co nejdříve, nejpozději do 5. 1. 2024.
Účast jedné osoby za členskou firmu je zdarma, každá další platí vložné ve výši 1 200 Kč + DPH.
Ubytování si platí každý sám na místě, počet lůžek je omezený, proto s registrací neváhejte.

POZVÁNKA ke stažení [pdf]

Webové stránky vznikly v rámci projektu Zelenestrechy.info – webový informační portál pro ozeleňování střech, který byl podpořen Ministerstvem životního prostředí. Webové stránky nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.